Wypożyczalnia przyczep kempingowych
Warszawa Ursynów

Poznaj nasze przyczepy

altea

Czas na urlop - wynajmij przyczepę na wakacje

Kempingi są jednymi z najbardziej popularnych sposobów spędzania urlopów. Cechuje je duża swoboda, bliskość z naturą, a także niesamowita, niemal rodzinna, atmosfera panująca na większość pól kempingowych. Jednak aby należycie wypocząć podczas urlopu musimy zaspokoić swoje najważniejsze potrzeby. Oprócz pięknych widoków i świeżego powietrza potrzebujemy wygodnie spać, spokojnie jeść i po prostu odnaleźć się w warunkach zdecydowanie innych niż domowe.

 

Dlaczego warto wynająć przyczepę kempingową?

Zarówno namiot jak i przyczepa kempingowa mają swoich zwolenników. Największym minusem tej pierwszej opcji jest konieczność posiadania swojego namiotu. Jest on dość drogi, wymaga odpowiedniego przechowywania i konserwacji, a używany jest stosunkowo rzadko, zaledwie raz, dwa razy do roku.

Ponadto sam namiot nie wystarcza na kemping, potrzebne jest całe wyposażenie biwakowe, materac, kuchenka, itd. Zdecydowanie łatwiej jest wypożyczyć przyczepę kempingową. Przede wszystkim w cenie otrzymujemy naprawdę bogate wyposażenie.

W przyczepach z Ursynowa znajduje się zewnętrzny stolik i krzesła, ekspres do kawy Tchibo, zestaw do gotowania, zastawa obiadowa i sztućce oraz zestaw do toalet i do sprzątania. Dzięki bagażnikowi dachowemu Thule Motion 600 bez problemu pomieścimy wszystkie potrzebne rzeczy, a na specjalnym bagażniku na dyszel zamieścimy rowery i będziemy mogli maksymalnie wykorzystać czas urlopu.

 

Zaplanuj wynajęcie przyczepy na wakacje lub weekend

Wiele osób może się obawiać samej podróży i przygotowania przyczepy do zamieszkania w niej. Dzięki ursynowskiej wypożyczalni możemy odetchnąć z ulgą.

Przyczepy wyposażone są w lusterka ułatwiające jazdę oraz mover sterowany pilotem, który służy do ustawienia przyczepy na odpowiednim miejscu. Ponadto każda przyczepa przed wypożyczeniem jest sprawdzana pod kątem technicznym, a także sprzątana i ozonowana. Wszystko to sprawia, że wyjazd na kemping jest mniej stresujący, nawet jeśli jest to na pierwszy wyjazd na kemping.

Każdy z nas potrzebuje urlopu, odpoczynku od codziennych problemów. Dobrze jeśli zaplanowany wyjazd nie generuje kolejnych zmartwień. Dobra wypożyczalnia przyczep kempingowych na pewno pomoże nam cieczyć się czasem wolnym i należycie wypocząć.

Najwyższa jakość świadczonych usług

caravan

Gotowe na wynajem

Każda przyczepa przed wynajmem jest gruntownie sprawdzana, czyszczona i dezynfekowana. To gwarancja jakości.

consultant

Obsługa premium

Stawiamy na indywidualne podejście - słuchamy uwag klientów. Jesteśmy dostępni całodobowo.

compass

Wysoki standard

Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Nasze przyczepy posiadają bogate wyposażenie w cenie.

marker

Centrum Polski

Nasza wypożyczalnia przyczep kempingowych mieści się w Warszawie. To łatwy dostęp do każdego kempingu w Polsce.